+371 67 815 427
Seko mums:

Pēc rūpīga un neatlaidīga darba, ar gandarījumu  varam teikt, ka ekspluatācijā ir nodots jaunais ARS medicīnas centrs  Jāņa Asara ielā 3, Rīgā.

Ēka ir īpaša ar to, ka tā ir reģiona nozīmes arhitektūras piemineklis, Valsts nozīmes Pilsētbūvniecības piemineklis, kā arī atrodas UNESCO Pasaules kultūras mantojuma aizsardzības zonā.

Būvniecības ietvaros tika veikti pilna cikla ēkas daļas pārbūves darbi, tajā skaitā nesošo konstrukciju pārbūve un pastiprināšana, jumta seguma montāža, apkures, ventilācijas, kondicionēšanas, siltumapgādes, siltumtrases, ūdensvada, ugunsdzēsības ūdensvada, kanalizācijas, lietus kanalizācijas, elektroapgādes, ārējā apgaismojuma, zemējuma, vājstrāvu sistēmu izbūve, BMS sistēmas uzstādīšana, medicīnas gāzu apgādes sistēmas, medicīnas tehnoloģiskā un operāciju zāļu aprīkojuma uzstādīšana, 2 liftu ierīkošana (pasažieru lifts un slimnīcu lifts). Veikti arī teritorijas labiekārtošanas darbi.

Tāpat tika veikti apjomīgi restaurācijas darbi, kas sevī ietvēra fasādes, kāpņu telpas, jumta, jumta tornīšu, logu un durvju, kā arī iekšējās apdares (griestu, sienu, grīdas segumu) restaurāciju.

Kopējā platība, kurā veikti būvdarbi 2195,7 m2
Stāvu skaits, kuros veikti būvdarbi : 5
Svarīgi atzīmēt, ka būvniecības darbi tika veikti nepārtraucot iestādes darbību.