+371 67 815 427
Seko mums:

Biroju un noliktavu komplekss “Mārtiņmuiža” ir nozīmīgs projekts uzņēmumam, jo tā ir Selva Būve mājvieta. Vieta, kas atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra un kas veido lielisku mijiedarbību starp darbu, darbošanos un dabu, atpūšanos.

Biroju kompleksā mājvietu raduši vairāk kā 10 dažādu nozaru uzņēmumi. Pie biroja ir plaša autostāvvieta gan darbiniekiem, gan klientiem. Komplekss izceļas ar modernu ēkas un interjera dizainu, sakārtotu un labiekārtotu apkārtējo vidi, apzaļumotu teritoriju un izbūvētu āra baseinu.

Mārtiņmuižas konceptuālā nagla nepārprotami ir eksponētā monolītā betona siena. Tā ir vizītkarte un vienlaicīgi ekrāns, kas redzams no Stīpnieku ceļa.

Biroju daļas apjoms orientēts uz Daugavas ielu, un zemesgabala dziļumā piebloķēts noliktavu un smagās tehnikas servisa apjoms. Redzamākajā ēkas stūrī no Daugavas ielas liekta sienas kulise ved uz ieeju. Efektu pastiprina simboliskie vārti – sienas noturības atsaišu aila.

Koši sarkanoranžās Daugavas ielas fasādes daļas ar koka imitācijas plātņu apšuvumu atsvaidzina ēkas izskatu un ir trešais materiāls, kas ar savu toni palīdz sasaistīt visus elementus vienotā veselumā. Tāda pati loma ir pelēki un oranži stiklotajiem balkoniņiem. Konstruktīvi tie nepieciešami betona sienas noturībai, bet funkcionāli sagādā iespēju jebkurā mirklī ieelpot dabu.

Pie betona sienas izvietotā ūdenstilpne ir vairāk nekā divus metrus dziļa un ir veidota ar nolūku – tā ir ūdens rezervuārs ugunsgrēka dzēšanai (ar speciālu pret aizsalšanas sistēmu). Iekštelpas ir sižeta turpinājums. Galvenā nesošā betona siena centrālajā gaitenī visu trīs stāvu augstumā veidota no monolītā betona ar vertikālu koka dēļu atspiedumu. Tas ir biroju daļas interjera mugurkauls, kas vēlreiz ļauj novērtēt bagātīgās betona faktūru iespējas. Siena un šaurais garenās halles ātrijs sadala plānojumu divos telpu blokos, kas funkcionāli savienoti ar laipām.

 

Nodots ekspluatācijā: 2008. gada jūlijā
Atrašanās vieta: pie Stīpnieku ceļa krustojuma ar Daugavas ielu
Kompleksa kopējā platība: 4600 m2