"Selva Būve" uzņēmums savas pastāvēšanas laikā ir uzbūvējis vairāk nekā 30 ēkas un inženierbūves. Starp uzbūvētajiem objektiem ir daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, biroju un noliktavu ēkas, degvielas uzpildes stacijas, ražošanas ēkas, tirdzniecības centri un autostāvvietas. Uzņēmuma realizēto projektu kvalitāti atzinīgi novērtējuši mūsu klienti. 

‘’Selva Būve’’ nemitīgi domā par piedāvāto pakalpojumu klāsta pilnveidošanu, tādējādi, sekojot līdzi būvniecības attīstības situācijai valstī, piedāvā klientiem optimālāko risinājumu veiksmīgai projekta realizācijai. Uzņēmuma komandā ir pieredzējuši un profesionāli projektu vadītāji, būvdarbu vadītāji, prasmīgi celtnieki un amatnieki, kas klientiem garantē veikto darbu kvalitāti, elastīgu termiņu izpildes grafiku, videi draudzīgu un darba drošības standartiem atbilstošu būvlaukumu. 

Uzņēmums būvē ēkas, sadarbojoties ar pieredzējušiem arhitektiem. Plānojot būvniecības risinājumus, celtniecības materiālu izvēlē tiek ņemti vērā mūsu zemes ģeogrāfiskie un meteoroloģiskie apstākļi, lai mājas būtu komfortablas, ērtas, radītas mūsu videi.


"MĀRTIŅMUIŽA", MĀRUPES NOVADS, LV-2167, TĀLRUNIS: +371 67 815 427